Tarne

Tellimuse kohaletoimetamise tähtaeg kohe laos olevatele toodetele on 3 – 7 tööpäeva arvestatuna e-poe veebilehel tellimuse esitamisest tööpäeva jooksul (E-R, kella 9.oo-17.00-ni), kui tarneviisi juures ei ole märgitud teisiti – eeltellitavate toodete tarneaeg on 10-15 tööpäeva. Kohaletoimetamise ajad on postitamise hetkest alates. Kohe laos olevad tooted postitatakse 1-3 tööpäeva jooksul peale makse laekumist ja sellest ajast alates hakkavad kehtima transpordi ettevõtte tarneajad. Kui soovite teada täpset infot oma paki postitamise kohta, siis võtke julgesti ühendust.

Tellimust vormistades on Teil võimalik valida nelja erineva kohaletoimetamise viisi vahel:

1) SmartPost pakiautomaat (lisandub 3,49 EUR)
Tellimus jõuab valitud pakiautomaati 1-3 tööpäeva jooksul alates postitamisest. Kui kaup on jõudnud pakiautomaati, saate SMS-i, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks vajalikku turvakoodi. Sisestades koodi avaneb pakiautomaadi uks ning saate paki kätte. Toodet hoitakse Itella SmartPost pakiautomaadis 7 kalendripäeva. Juhul kui Te ei lähe tootele selle aja jooksul järgi, saadetakse toode Seren OÜ-le tagasi. Valesti tellitud toote tagstamise tasub tellija.
Täpsem info: www.smartpost.ee

2) Omniva pakiautomaat (lisandub 3,49 EUR)
Tellimus jõuab valitud pakiautomaati 1-3 tööpäeva jooksul alates postitamisest. Kui kaup on jõudnud pakiautomaati, saate SMS-i, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks vajalikku turvakoodi. Sisestades koodi avaneb pakiautomaadi uks ning saate paki kätte. Toodet hoitakse Omniva pakiautomaadis 7 kalendripäeva. Juhul kui Te ei lähe tootele selle aja jooksul järgi, saadetakse toode Seren OÜ-le tagasi. Valesti tellitud toote tagstamise tasub tellija.
Täpsem info: www.omniva.ee

3) Omniva postkontor (lisandub 4,80 EUR)
Tellimuse saad postkontorist kätte keskmiselt 3 tööpäeva jooksul peale saadetise postitamist. Kui kaup on jõudnud postkontorisse, saadetakse Teile postkasti kiri infoga, millisest postkontorist tooted kätte saate.
Täpsem info: www.omniva.ee

4) Tulen ise järgi (tasuta!)
Võimalus tooted kätte saada koolist. See võimalus on asukoha läheduse tõttu ainult Kindluse Koolil ja Järveküla Koolil.