Meist

Seren sai loodud selleks, et muuta tänapäeva koolivormi kuvandit.

Paraku on nii, et kui kuuleme sõna koolivorm, siis jagunevad inimesed suures plaanis kaheks – on need, kellele see väga meelib nagu mina ja siis need, kes koolivormi erinevatel põhjustel pigem pessimismiga suhtuvad.

Seren oma tootevaliku mitmekesisuse ning kaasaegsusega muudab laste kooli riiete valiku kindlasti mugavamaks ja loob lastes ning kogu kooliperes ühtsustunnet, kuid jätab samas ka igale riideeseme kandjale tema isikupära alles – seda just siis värvivalikute, tegumoodide ning aksessuaaride näol.

Koolivorm saab olla kindlasti lahe, mugav, ilus ja igapäevaselt kantav, kui jälgida ja kuulata lapsi ning viia nende soovid kooskõlla kooliga.

Koolivorm on ka suurepärane ajasäästja. Kiirel koolipäeva hommikul ärgates tead täpselt, mis kooli selga läheb, ilma, et peaks kogu kapi sisu läbi revideerima.

Ja kuna lastel ning nende vanematel on ka koolist eraldi elu, siis võib aeg-ajalt visata pilgu peale ka vabaaja kaustale, milles leidub riideesemeid koolivormile sekundeerimiseks või siis täiesti iseseisvalt kandmiseks.

Laste ja vanemate tagasiside ning uued ideed on alati oodatud!

Popilt ja mugavalt kooli või kuhu iganes,
Teie Seren

Popilt ja mugavalt kooli

Meie koolivormid on lahedad, mugavad ja isikupärased

Võta meiega julgesti ühendust!

Võta ühendust